40lat

Vibovit® – nasz ekspert witaminowy pomaga być dziecku uśmiechniętym i zdrowym.

Nasze witaminy idealnie do dziecka wieku dobieramy, nieustannie dbając o zadowolenie i pociechy, i mamy.

Pyszne smaki widać po radosnej dzieci minie, z Vibovitem czas dzieciństwa pięknie płynie.

Dawki odpowiednie, formy wspaniałe, Vibovit®  dba o zdrowie najmłodszych doskonałe.

Vibovitu® wspaniały smak Jest z Wami już od 40 lat!

Vibovit® ma już 40 lat

Z okazji 40 – lecia Vibovitu chcielibyśmy opowiedzieć Wam trochę o naszych planach
i projektach związanych z naszym Jubileuszem.

  • 40lat 1Prowadzimy obecnie program edukacyjny dla szkół – I ty zostań tropicielem witamin”, który obejmuje 300 placówek na terenie całej Polski. Na naszych zajęciach dzieci dowiadują się m.in. o tym jaka powinna być zdrowa dieta, czym jest suplementacja witamin oraz jakie jest zapotrzebowanie na witaminy na każdym etapie rozwoju. Lekcje mają ciekawy, interaktywny charakter. Dzieciom towarzyszy anomowany bohater – chłopiec o imieniu Vibo, który poruszając się po planszy z mnóstwem zadań, tajemnic i nowinek, odkrywa przed nimi świat witamin.
  • 40lat 5Z myślą o najmłodszych, postanowiliśmy, z okazji naszych urodzin, ulepszyć smak Vibovitu w saszetkach, ak by sprawiał im jeszcze więcej radości. Wzbogaciliśmy recepturę o dodatkowe aromaty oraz zamieniliśmy w składzie produktu glukozę na fruktozę. Fruktoza powoduje mniejszy wzrost glikemii niż glukoza* oraz jest od niej wolniej wchłaniana.
  • 40lat 4Będziemy również na Facebooku! Mamy nadzieję, że nas polubicie. Obiecujemy, że będzie warto. Zapraszamy na www.facebook.com/VibovitPolska!

 

* Źródło: EFSA Journal 2011, 9(6):2223, str 7
www.efsa.europa.eu/en/efsajournal/doc/2223.pdf